Testy egzaminacyjne

Prowadzimy testy egzaminacyjne dla firm, które sprawdzają aktualny poziom języka angielskiego. Liczba uczestników i miejsce, w którym miałby odbyć się egzamin są ustalane indywidualnie. Testy odbywają się w profesjonalnym środowisku egzaminacyjnym, wyniki można porównywać z systemami TELC, FCE i CAE.

Nasze niezależne testy były już przeprowadzone na kilkuset studentach, te doświadczenia pozwalają nam na dokładne określenie poziomu, na którym znajduje się każdy uczestnik i przedstawienie mocnych i słabych stron.

Po zrealizowanych egzaminach zapewniamy każdemu uczestnikowi certyfikat, na którym wypisany jest jego aktualny poziom angielskiego. Firma otrzymuje również certyfikat z danymi na temat jaki jest przeciętny poziom w przetestowanej grupie oraz opis poziomów. Ponadto zapewniamy pełny raport sumujący wyniki testów, a także wskazówki dotyczące podjęcia ewentualnych, kolejnych kroków.

Dla firm ten test okazał się nieoceniony, gdyż pomaga dokładnie określić poziom umiejętności i zaplanować przyszłe lekcje jak i budżet. Pozwala on również na umieszczenie odpowiednich ludzi w grupie gdzie język angielski jest nieodzowny, pomaga także w zdobywaniu zagranicznych kontraktów dzięki temu, iż firma jest zdolna udowodnić aktualny poziom angielskiego swoich pracowników.

Nasz niezależny test określa poziom uczestników od początkującego (poziom 1) do zaawansowanego (poziom 6). Nasze usługi zapewniamy od 70 zł za uczestnika bez zobowiązań na wykup lekcji przed lub po egzaminie.

Jako, że usługi te zyskują na popularności prosimy, aby rezerwować terminy z większym wyprzedzeniem, testy przeprowadzane są w grupie nie mniejszej niż 10 osób.