O Nas

Szkoła

Elephant English istnieje na rynku od 2007. Naszym głównym celem w zakresie etyki przedsiębiorstwa jest oferowanie najwyższej jakości usług służących poznaniu, doskonaleniu i praktycznym wykorzystaniu umiejętności językowych w środowiskach Klienta indywidualnego i kręgach biznesu. W tym celu zatrudniamy profesjonalnych nauczycieli, którzy stale pogłębiają swoje kompetencje i umiejętności.

Wiedza, doświadczenie, entuzjazm Naszych pracowników wpłyną na zaangażowanie każdego ucznia.

Personalnie i jako firma cenimy sobie różnorodność i nowatorskie podejście w relacjach z Klientami. Mogą Państwo liczyć na Naszą otwartość, uczciwość i bycie fair. W Naszych wspólnych dążeniach do długoterminowej współpracy, osiągania satysfakcji i korzyści stawiamy na jakość.

Nasze Cele

Bazując na ugruntowanej, wieloletniej pozycji na rynku, pragniemy stworzyć jedną z najbardziej znanych szkół w regionie. W tym celu inwestujemy w pracowników odpowiednio ich gratyfikując. Równocześnie staramy się wykazać dbałością o utrzymanie kosztów usług na umiarkowanym poziomie. W Naszych założeniach planujemy podjąć inicjatywy społeczne, popierające rozwój społeczności lokalnych.

Tim Clayton (założyciel & właściciel - praktyk)

„Robię to co kocham, bez lęku przed niepowodzeniem. Zawsze staram się być na tyle odważny, aby być inny lecz zarazem profesjonalny. Kocham podejmować ryzyko, aby wypróbować siebie i moje pomysły.”

„Nauczaniem zajmuję się od 2004 roku. Mam za sobą 10000 godzin przeprowadzonych zajęć z uczniami od 10 roku życia do osób pełnoletnich z różnych środowisk i posiadanych umiejętności. Doświadczenie obejmuje wszystkie poziomy nauczania wliczając w to przygotowania do profesjonalnych egzaminów. Mówię płynnie po polsku i mieszkam tutaj od 2006 r. Posługuję się płynnie językiem polskim. Mam wspaniałą żonę i trójkę małych dzieci.”

Nauczyciele

Jesteśmy wyjątkowo dumni z Naszych nauczycieli. Zatrudniamy tylko najbardziej wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Staramy się wspierać i doceniać ich pracę poprzez solidne wynagrodzenia i traktowanie ich z szacunkiem i sercem. Efekt, niższa rotacja kadr i lepszy produkt dla Naszych Klientów.